Obchodní kancelář

AKC ŘEŠENÍ POHLEDÁVEK

Vítáme Vás na stránkách naší obchodní kanceláře. Preferujeme osobní přístup k našim klientům a individuální řešení jejich problémů. Zprostředkujeme právní pomoc v širokém spektru právního řádu jak podnikatelům, tak jednotlivcům při řešení jejich postavení v občanskoprávních vztazích. Při své práci klademe velký důraz na profesní etiku a na budování dlouhodobých vztahů s klienty, založených na vzájemné důvěře a respektu. Uvědomujeme si důležitost správného rozhodnutí ve správnou dobu a snažíme se proto sledovat změny právních předpisů už v průběhu jejich přípravy.

Jsme součástí...

AKC REAL GROUP s.r.o., což je česká společnost, která se mimo jiné specializuje na odkup pohledávek a závazku, či mimosoudní vymáhání pohledávek. Odkup pohledávek a závazků realizujeme přímo naší společností. S případným vymáhání dluhů máme velmi vysokou úspěšnost. Plně se dodržuje zákon, dokážeme dlužníka přimět k zaplacení pohledávky. Odkup pohledávek a závazků, či vymáhání dluhů provádíme převážně na území České republiky.

 

Hlavní naší nabídkou je přímý odkup

POHLEDÁVEK A ZÁVAZKŮ

Naší předností je nabídka přímého odkupu pohledávek a závazků jak od fyzických, tak od právnických osob. Vzhledem k nabídce přímého odkupu můžeme nabídnout výhodnou kupní cenu, která odpovídá současnému stavu pohledávky či závazku.

Odkupu pohledávek a závazků předchází pouze tři kroky prověření, které zahrnují:

1) historie vzniku pohledávky

2) prostudování souvisejících podkladů

3) návrh ceny, za kterou bude pohledávka odkoupena

 

Pro získání informací, jež jsou důležité pro rozhodnutí o určení - nabídnutí ceny pro odkup pohledávek či závazků, preferujeme osobní kontakt s věřitelem a dlužníkem. Po těchto zákonných úkonech Vám nabídneme konečnou kupní cenu.

S ohledem na praktické zkušenosti víme, že pouze důsledné jednání přímo s oběma stranami věci, ne s jejich právními zástupci (advokát, účetní a jiní zmocněnci) zaručí našim zákazníkům službu s kladným výsledkem.

 

Anketa

Pomohl vám náš web?

Ano, pomohl. Je přehledný a plný informací. (827)
94%

Ne, nenašel jsem zde, co jsem hledal. (54)
6%

Celkový počet hlasů: 881

Aktuality

Polovina žadatelů o úvěr už má záznam v registru dlužníků

07.02.2013 17:38
Polovina žadatelů o nebankovní spotřebitelský úvěr má už záznam v registru dlužníků. Další půjčky...

Úroky spořících účtů stále padají. Jen pět bank nabízí úrok přes 2 procenta

31.01.2013 13:52
Spořicí účty už nejsou, co bývaly. Naprostá většina bank teď lidem peníze uložené na těchto účtech...

Napište nám!

28.06.2012 23:30
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více...
<< 1 | 2