O nás

Tým našich pracovníků je schopen velmi rychle reagovat na požadavky klienta. Naše činnost se neomezuje pouze odkup pohledávek a závazků, či jejich vymáhání, ale také na komerční poradenství, správu "nemocných firem či společností" - jejich léčbu. Považujeme za svou povinnost podílet se na životě společnosti a napomoci vyřešit daný problém.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Jsme společnost, která se zabývá odkupem pohledávek a závazků, či jejich, připravíme žalobu, dražbu či exekuci.

Lidé, kteří kancelář otevřeli, mají mnohalété zkušenosti s přímým odkupem pohledávek a závazků a také jsou silní na trhu v oblasti komplexního řešení pohledávek a závazků. Veškeré druhy pohledávek či závazků, ať už fyzických či právnických osob se nám daří úspěšně dovést do zdárného konce.

 

Vítejte u společnosti AKC REAL GROUP

Jsme silnou obchodní společnost, která dále zajišťuje a koordinuje výstavbu, nabídku a prodej nových bytů, rodinných domů i nebytových prostorů, které jsou řešeny ve všech směrech kvalitně a velkoryse. Jsme týmem zkušených profesionálů a ve svém oboru chceme jednoznačně vynikat. Věříme, že je vždy možné dělat věci lépe, snažíme se proto být o krok napřed před svou konkurencí. Proto se nebojíme inovací a neustálého vzdělávání. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Využijte našich služeb a sami budete moci naše kvality posoudit.

 

O společnosti

Poskytujeme komplexní služby od poradenství nejen při odkupu pohledávek a závazků, ale také při výběru pozemku, nákupu a přípravy pozemků přes projekční činnost, financování, inženýrskou činnost až po zhotovení a předání stavby na klíč. U nás najdete vstřícný přístup respektující Vaše jedinečné požadavky od zhotovení projektu až po jeho realizaci. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. Jsme proto přesvědčeni, že realizujeme představy i těch nejnáročnějších z vás.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.